INTERVAL TRAINING

Kondisyonunuzun artmasını , yağ yakmak ve eğlenceli bir egzersiz yapmak istiyorsanız bu program tam size göre.

Takibi kolay Aerobic ve Step adımlarıyla birlikte,kuvvet egzersizleri ile eklem hareketliliğini arttırmak ve kas hareket kabiliyetini daha verimli hale getirmektir. Genel olarak vücudun kendi ağırlığının kullanıldığı bu çalışmalarda, yardımcı egzersiz ekipmaları  ile vücudun birden fazla bölgesinin çalışması esas alınmıştır. Vücudu dengede tutan kasların geliştirilmesiyle dayanıklılığın artmasını sağlanır ve böylece günlük yaşamda daha rahat hareket edilmesine yardımcı olur.  Her üyemiz katılabilir..

 

DANCE AEROBIC

Yoğun kalori yakmanızı sağlayacak, aerobic ve dans adımları ile keyifli egzersizlerden oluşan, latin , house ve popüler dans temalarının işlendiği tempolu ve eğlenceli bir grup dersidir.

 

LATIN DANCE

Latin Dansları stüdyosu deneyimli eğitmen aynı zamanda Dünya Latin/Flamenco Şampiyonu Cortese Ferringo’nun öğretimi ile yüksek enerjili bir dans dersidir. Dünya dansları kategorisindeki Salsa, Cha-Cha-Cha Jive ve Rumba dans türlerini bu stüdyo ile ömür boyu unutmayacak şekilde öğrenirken ders anında yüksek kalori harcayıp eğlenceli şekilde antrenmanınızı yapacaksınız. Bireysel olarak katılabileceğiniz Latin dans dersinde Modern ve Klasik latin müzikleri ile eğlencenin üst seviyesinde bir dans fitness dersi geçireceksiniz.

 

YOGA

Fiziksel ve zihinsel iyilik halini artırmak için nefes almaya odaklanan bir egzersiz şeklidir. Stresi azaltmak, sağlıklı kalmak, güç ve esnekliği artırmak için tasarlanmış bir dizi hareket, nefes egzersizleri ve meditasyon içerir.

 

SPINNING

Müzik ve ritmin birleştiği, bisiklet sporunu salona taşıyarak çeşitli antrenmanların yapıldığı ve cardiovasculer kapasiteyi arttıran bir derstir.Kendinizi ritime bırakıp Günlük Şehrin stresini üstünüzden atmanızı sağlayacak.

 

RUMBA FIT

Parti havasinda hem kalori yakıp hem de Latin Danslari ve populer danslari ogrenmeye ne dersiniz? Rumba Fit, dunya danslarindan champeta, reggaeton, salsa, merengue, bachata, cumbia, africano, samba, chachacha, hiphop ve pop jazz danslarini belirli bir koreografi ve stille icine alan 500 Kalori küsür yakabileceginiz, icinde squat, lunge, kardiyo, core fitness egzersizleri de barindiran ayni zamanda parti havasinda gecireceginiz bir dans dersidir. Dans eğitmenimiz Luisella Ferringo'nun özgün yorumuyla Rumba Fit'le dans ve spor zamani.

 

LOWERBODY TRAINNING

Alt vücut egzersizleri genellikle kalça ve bacakların ağırlıklı çalışıldığı bir anternman programıdır.Sıkılaşma,kilo verme forma girmek için yapılan bölgesel çalışmalardır.Sizi zorlayacak ama sonuçları beklentinizden fazla olacaktır..

 

CORE & CRUNCH

"Core bölgesi Vücudun ağırlık merkezinin olduğu ve en önemlisi de tüm hareketlerin başladığı bölge olarak bilinmektedir.Vücut kontrol ve dengesini geliştirir,sakatlık riskini azaltır.

Merkez kaslar kuvvetlenir, kuvvet kapasitenizi arttırır. Denge ve stabilite gelişir. "

 

PILATES

Pilates, Doğu ve Batı felsefelerini barındıran yoga, dans, dayanıklılık-kuvvet antrenmanlarından ve jimnastikten parçalar taşıyan bir metottur. Pilates’in diğer egzersizlerden farkı,yöntemi ve uygulama biçimidir. Pilates, zihni vücut hareketlerine, karın-sırt bölgesini geliştirmeye, vücut koordinasyonu kazanmaya odaklamaktadır.

444 724 3