7/24 Fitness Club'da Hayat Var

Diyetisyen

Sağlıklı beslenme ve egzersiz bir bütündür. Amacınız ister daha bir fit vücut, ister ideal kilonuza ulaşmak olsun diyetisyen desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. 7/24 Fitness Club diyetisyenimiz ve fitness ekibimiz hedefiniz doğrultusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Size özel beslenme planınız ve antrenman programınız ile birlikte sağlıklı ve formda bir hayat sizi bekliyor.

Yüzme Okulu

\r\nHer yaşta bireyin rahatlıkla öğreneceği yüzme sporuyla tanışmanızın tam vakti. Kulübümüzün iştirakçi firmalarından olan Beşiktaş Yüzme Okulu ile yüzme öğrenmek artık çok kolay. Konusunda uzman antrenörler eşliğinde birebir çalışarak yüzme öğrenebilirsiniz.

Mini Golf

7/24 Fitness Club üyeleri golf oynamak için uzaklara gitmiyor. Kulübümüz içerisinde bulunan Bahçeşehir Golf Akademisi’nin mini golf sahasında keyifli bir gün yaşayabilirsiniz. Golf sporuyla ilgi duyanlardansanız özel ders programları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Cafe Restaurant

\r\nGünün stresini WiseChef restaurantta atmaya ne dersiniz? Türk ve dünya mutfağında seçme lezzetleriyle oluşturulan menüsünü sizde mutlaka denemelisiniz. Tercihiniz gün içerisinde bir yorgunluk kahvesi içmek veya arkadaşlarınızla sakin ve huzurlu bir akşam yemeği yemek olsun WiseChef restaurantta damak tadınıza uygun bir lezzet kesinlikle bulacaksınız.

Kids Club

\r\n7/24 Fitness Club’ta aklınız çocuklarınızda kalmıyor. Özel olarak oluşturulan Kids Club’ta eğlenceli saatler çocuklarınızı bekliyor. Siz sporunuzu yaparken çocuklarınız gözetmenler eşliğinde sosyalleşmenin ve arkadaşlarıyla oyun oynananın keyfine varacaklar.

Güzellik Merkezi

\r\nUzman ve eğitimli profesyonel kadrosu ve geniş kapsamlı uygulamalarıyla bakım uzmanınız Nays World Bahçeşehir’de sizi bekliyor. El ayak bakımının yanı sıra öncelikli olarak batık tırnak, diyabetik ayak, nasır ve çatlak topuk gibi problemli ayaklar içinde medikal hizmetleri içeirisinde yer alıyor. Ayrıca Nays World Bahçeşehir’de bulunan en yeni teknoloji solaryum paketlerinden de faydalanabilirsiniz.

Açık Kapalı Otopark

Spor kulüplerinin en büyük sorunlarından biri araçlarını park edecek yer bulup bulamayacağıdır. 7/24 Fitness Club üyeleri “acaba park yeri bulabilir miyim?” diye düşünmüyor. Açık ve kapalı otopark olan kulübümüzde üyelerimiz ücretsiz vale hizmetinden de yararlanabiliyorlar.

Oto Yıkama

Zamanı doğru kullananların kulübü 7/24 Fitness Club bünyesinde yer alan oto yıkama hizmeti sayesinde üyelerimiz kendine ayırdıkları zamanın tadını çıkarıyor. İç dış yıkama, pasta cila gibi hizmetlerden sizde faydalanabilirsiniz.
444 724 3