7/24 Fitness Club

Fitness

Fitness; sağlıklı ve zinde bir vücudun anahtarı olduğu gibi dinamik, yaratıcı ve entelektüel aktivitenin de temelidir. Bunun bilincinde olarak belirlediğiniz hedeflerinize daha hızlı ulaşabilmeniz için 7/24 ekibi olarak ekipman ve fitness alanlarımızı ona göre planladık. Fitness günlük hayatına zinde uyanmak, sürekli zindeliği sürdürmek, fiziksel yeterli enerjiye sahip olmak, dayanıklılığınızı arttırmak için fitness yapabilirsiniz.

Yüzme Havuzu

7/24 Fitness Club’ta açık ve kapalı 2 adet havuz bulunmaktadır. Yılın tüm aylarında gönül rahatlığıyla yüzmenin keyfine varabilirsiniz. Çapının üç katı artıma sistemine sahip, ultraviole ışınlarıyla temizlenen yarı olimpik havuzlarımızda üyelerimiz suyun vücuda sağladığı dinginliği yaşayabilir, yağ yakımına yardımcı olan kardio egzersizi yapabilirsiniz.
Ayrıca uzun süre kas ve eklem sorunları olanlar, fiziksel ve fizyolojik aktivite olarak yüzmesi gereken kişilerde 7/24 Fitness Club’te ihtiyaçları olan profesyonel destek alabilirler.

Stüdyo Dersleri

En iyi motivasyon kaynağınız arkadaşınızdır. Dünya’da spor trendlerinin ilk sıralarında yer alan stüdyo derslerinde birbirinde çeşitli ders içerikleri bulunmaktadır., yalnız başına egzersiz yapmaktan hoşlanmıyorsanız motivasyonu yüksek, hedef odaklı ve eğlence dolu stüdyo dersleri tam size göre.
En yeni ve çok çeşitli kulüp dersleri ile egzersiz yapmanın keyfini yaşayacak, spor yaparken, grup motivasyonu ile kendinizi daha iyi hissedecek sosyal bir ortamda spor yapmanın tadına varacaksınız. Yoga, pilates, spinning vb. kulüp derslerinin çeşitliliği ile ister tempolu bir etkinliğin, ister ruhsal dinginliğin doruğuna ulaşabileceksiniz. Hem spor hem de sosyallik için etkin bir alan hazırlamam 7/24 Fitness Club stüdyo derslerinde profesyonel eğitmenler ile motivasyonunuzu her zaman üst seviyede tutacaksınız.

Personel Training

Personal Training, kişiye özel antrenman olarak da bilinmektedir. Profesyonel eğitmen desteği ile size birebir uygulanan bu antrenmanda üyelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda programı oluşturulur. Kişisel antrenörünüz eşliğinde, sağlık ve fizyolojik durumunuz, spor geçmişiniz ile yaşam tarzınız dikkate alınıp, ihtiyaç ve beklentileriniz doğrultusunda size en uygun egzersiz programı hazırlanır. Program boyunca her ayrıntı üyemize özel bir dosya içerisinde saklanır. Gelişiminiz periyodik olarak yapılan ölçüm ve testlerle takip edilir. Hedeflerinize en etkin ve hatasız biçimde ulaşmanız sağlanır.

SPA

Günün stresinden uzaklaşmak, canlanmak ve rahatlamak için tercihiniz masaj ise SPA merkezimizde günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Fiziksel bir terapinin yanı sıra ruhsal bir terapide olan SPA ve masaj keyfini 7/24 Fitness Club’ta doyasıya yaşayacaksınız. Spa faydalarından bahsedecek olursak, Kan dolaşımını düzenler. Toksinlerin vücuttan atılmasını hızlandırır. Kasları yumuşatıp gevşetir. Özellikle spor vb. bedensel çalışmalardan sonra yorulan ve sertleşen adele yapısındaki spazmları giderir. Vücuttaki yağların atılmasına yardımcı oluyor.

Reformer Pilates

Egzersiz trendlerinin ilk sırasında bulunan reformer pilates, standart pilatesten farklı olarak pilates egzersizleri için özel olarak tasarlanan pilates reformer makinası kullanılarak yapılmaktadır. Daha yoğun ve kısa sürede değişimi göreceğiniz reformer pilates,ile egzersiz hareketlerinin çeşitliliği sayesinde kas yapınız güçlenir. Düzenli bir antrenman ile kısa sürede etkisini rahatlıkla görebileceğiniz reformer pilates ile sağlıklı, zinde ve güçlü bir bedene sahip olabilirsiniz.
Ayrıca refomer pilates, omurga eğriliğinin düzelmesi, kas kuvveti, denge ve koordinasyon kazanmanıza katkı sağlar.

444 724 3